Aktualności

Kolejne Wieczorne Bieganie już za nami. Dzisiejszy trening zgodnie z zapowiedzią zakończyliśmy integracją z Kawiarni Laba :) Większość naszych biegaczy po przebiegnięciu trzech kółek po Wyspie Bolko postanowiło wydłużyć nieco trasę i spędzić miło wieczór w wesołej atmosferze w wspomnianej już wyżej Labie  :)

Wiedzieliście, że mamy nadprzyrodzone pogodowe moce ? Wiemy, że rano się nie zapowiadało ale my wiedzieliśmy jak wieczorem będzie pogoda.

Wakacje wakacjami, ale biegać trzeba - a biegać w takim towarzystwie to niesamowita przyjemność.

Dziś po raz dwudziesty spotkaliśmy się na opolskiej wyspie Bolko, aby wspólnie w towarzyskiej atmosferze przebiec prawie 10 kilometrów.

Jak co tydzień pokonaliśmy w rekreacyjnym tempie trasę 10km - rozbieganie przed jutrzejszymi zawodami.

Nasze treningi przeznaczone są dla osób w różnym stopniu zaawansowania biegowego, dla początkujących, zaawansowanych i zastanawiających się czy biegać.

Dziś spotkaliśmy się w nieco mniejszym składzie niż tydzień temu, korzystaliśmy z odpowiedniej pogody do biegania i "zwiedzaliśmy" Wyspę Bolko w konwersacyjnym tempie :)

Nasze treningi przeznaczone są dla osób w róznym stopniu zaawansowania biegowego, dla początkujących , zaawansowanych i zastanawiających się czy biegać

Dziękujemy Radiu Opole za audycję i przybycie na nasz piątkowy trening, który poprowadził olimpijczyk Artur Kozłowski.

Idzie wiosna, czas ruszyć z kanapy 4 litery. W związku z tym zapraszamy na kolejny wieczorny trening.

W treningu uczestniczyło 6 osób. Niestety na zdjęciu pozostało tylko czterech. Pozostali opuścili nas po pierwszym kółku.

To naprawdę nie jest trudne, na początek wystarczą dobre chęci. Biegamy oświetlonymi ścieżkami na wyspie Bolko. Jedno kółko to lekko ponad 3 km ilość kółek dostosowujemy do grupy.