Wczoraj po wakacyjnej przerwie wrócił do nas nasz ukochany trener Szymon i weryfikował postępy jakie poczyniliśmy pod okiem jego zastępcy Marcina. Było więc duużo ćwiczeń i dużo zabawy.

Pracowaliśmy wczoraj nad techniką biegu robiąc, skipy A, Skipy C, wieloskoki, wyskoki i różne inne ciekawe rzeczy. Kto był i ćwiczył ten wie a kogo nie było niech żałuje :P Na koniec jeszcze była nasza ulubiona zabawa w dzień i noc :) Zawsze sprawia nam wiele radości i wywołuje niekontrolowane napady śmiechu :) 

A teraz mamy dla Was garść informacji dotyczących poniedziałkowych treningów : 

Niestety Szymon na pewno do końca września nie będzie mógł prowadzić poniedziałkowych treningów (informował o tym wczoraj) pozostaną one w dotychczasowej formie i będą prowadzone przez Marcina w poniedziałki o 18:30. Jak będzie to wyglądać w październiku poinformujemy Was na Facebooku z odpowiednim wyprzedzeniem :) Wszystkie informacje dotyczące naszych treningów publikujemy na naszym profilu na Facebooku. 

UWAGA ! W dniu 11.09.2017 - trening na stadionie jest odwołany ! Zapraszamy Was na Trening z Marcinem 18.09.2017 

Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie na wczorajszy trening i zapraszamy za 2 tygodnie - Marcin już szykuje dla Was niespodziankę :) 

O relacje fotograficzną z dzisiejszego treningu zadbali : Marcin i Krzysiek dziękujemy :)