Ostatni poniedziałkowy, wakacyjny trening biegowy przeszedł do historii. Żałujcie jeśli Was nie było bo działo się dzisiaj bardzo dużo. Nasza wieczorna grupa ostro poszalała na stadionie :) Tradycyjnie był czas na trening, wspólne zdjęcie, zabawę i rozmowy w miłym towarzystwie. 

Mamy nadzieję, że  dzisiejszy trening był dla Was satysfakcjonujący i tym razem udało się Was chociaż trochę zmęczyć :) A co dziś robiliśmy ? Oprócz tradycyjnego i bardzo ważnego truchtania na rozgrzewkę i rozciągania zajmowaliśmy się dzisiaj szybkim bieganiem na 400 m. Nasza zmotywowana przez zastępcę trenera Marcina grupa dzielne pokonywała kolejne okrążenia na stadionie aby na koniec w spokoju (i niekoniecznie w ciszy) wyciszyć się i potruchtać po trawie :) 

Jeśli się Wam podobało zapraszamy za tydzień, jeśli jeszcze nie byliście na naszym treningu tym bardziej zapraszamy. I pamiętajcie ponieważ coraz szybciej zapada zmrok od przyszłego tygodnia poniedziałkowe treningi zaczynamy o 18:30 !

Tradycyjnie już nasz poniedziałkowy trening biegowy uwiecznił na zdjęciach - jeden jedyny i nie powtarzalny biegający fotograf i fotografujący biegacz Krzysiek Kudła :)