W ostatni weekend sierpnia wielu naszych Wieczornych Biegaczy brało udział w zawodach sportowych. Było nas pełno w całej Polsce.Biegaliśmy od gór aż po morze :)

Najliczniejsza (ośmioosobowa) ekipa wybrała się w sobotę do Namysłowa. Pogoda w tym dniu nas nie rozpieszczała. Na pół godziny przed startem rozgrzanych już do czerwoności biegaczy ochłodziła delikatna deszczowa mżawka, która jednocześnie dawała nadzieję na bardziej "biegową" pogodę. Niestety nic z tego -  słoneczko przed samym startem wydostało się zza chmur i zaczęło ostro przypiekać :)

We wspomnianym już 14 Biegu Namysłowian reprezentowali nas: Basia Perka (Rajsport Active), Magdalena Grzegorczyk, Adriana Skiba, Karolina Tomiczek Kudła (Rajsport Active) , Tomek Perka (Rajsport Active), Dariusz Olczyk (Rajsport Active), Grzegorz Antoniewicz (Rajsport Active) i Michał Mastalerz (Rajsport Active).

Swój pierwszy start na dystansie 10 km zaliczyła Karolina z dobrym czasem 1:09:52. Na mecie czekała na nią jeszcze jedna niespodzianka - okazało się, że Karolina zdobyła pierwsze miejsce w kategorii Służb Medycznych. Naszej debiutantce jeszcze raz serdecznie gratulujemy :)

W niedzielę w górach w kolejnym biegu z cyklu Perły Małopolski w miejscowości Zawoja dumnie reprezentowali nas Michał Czupkiewicz i Marcin Karczyński. Michał na dystansie krótkim z czasem 00:42:01 zdobył 6 miejsce Open ( 2 miejsce kategorii wiekowej M30 )  i jednocześnie umocnił się na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej. Marcin ukończył zawody na dystansie średnim (13.5 km) na 124 miejscu.

W Wieluniu w III Wieluńskim Biegu Pojednania i Pokoju reprezentował nas Piotr Malecha, który z czasem 44:06 zameldował się na mecie na 80 miejscu.  Natomiast w VIII Biegu Morskiego Komandosa w Gdyni nasza dzielna wojowniczka Magdalena Wawrzyniak pokazała swoją moc i ukończyła bardzo trudną i wymagającą ponad 24 kilometrową trasę w 5:15:00.

Wszystkim naszym Wieczornym Biegaczom gratulujemy wyników. Jesteśmy z Was bardzo dumni !