My się deszczu nie boimy tylko na stadionie ćwiczymy ! Nasza grupa biegowa pokazała dziś siłę!

Najtwardsi z najtwardszych nie przestraszyli się deszczu i zjawili się na stadionie na kolejnym treningu Rozbiegajmy Opole z Rajsport Active :) Dzisiaj dostosowując się do pogody musieliśmy zmienić nasze plany treningowe. Zamiast podbiegów na górce ćwiczyliśmy naszą siłę biegową na schodach i płotkach. Mamy nadzieję, że Wam się podobało i chociaż trochę się zmęczyliście ( na pewno trochę zmokliście )

Jeśli cieszycie się, że ominął Was trening na górce to zapamiętajcie - co się odwlecze to nie uciecze i podbiegi na górce i tak Was nie ominą ;)  

Na koniec treningu nasz Wieczorny Biegacz i członek zaprzyjaźnionego z nami Stowarzyszenia "Bieg Opolski" Łukasz Albert wręczył Justynie i Marcinowi podziękowania za pomoc przy organizacji tegorocznego Biegu Opolskiego :) Jak widać nie tylko biegamy ale też pomagamy :) W przyszłym roku również możecie na nas liczyć :) 

Pamiętajcie nasze treningi są organizowane przez biegaczy dla biegaczy bez względu na stopień zaawansowania. Każdy znajdzie na nich swoje miejsce :)  

Widzimy się na kolejnych treningach w piątek i poniedziałek :) Zapraszamy !

Pomiędzy bieganiem po schodach i skakaniem przez płotki zdjęcia nam dzisiaj pstrykał jak zwykle niezawodny biegający fotograf Krzysiek Kudła