Nasze treningi przeznaczone są dla osób w różnym stopniu zaawansowania biegowego, dla początkujących, zaawansowanych i zastanawiających się czy biegać.

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z bieganiem? A może planujesz zacząć - dla nas to nie ważne. Nie ważne, że nie przebiegłeś nigdy 10 km. Przyłącz się do nas i trenuj z nami a już niedługo dyszka to będzie dla Ciebie spacerek z psem :)


Nasze piątkowe treningi to odpoczynek i relaks po ciężkim tygodniu. Tutaj się nie ścigamy i nie bijemy życiówek. Po prostu biegamy ścieżkami na Wyspie Bolko. Jedno kółko to około 3 km. Dystans i tempo treningu dostosowujemy do grupy. W razie potrzeby tworzymy też dwie grupy (początkującą i zaawansowaną).


Przypominamy, że to ostatni trening na którym prowadzimy zbiórkę dla małego Nikosia - szczegóły tutaj: http://nikosiowi.pl/ Nie przyjmujemy wymówek że jest za zimno, za gorąco, ciemno, lub pada - trenujemy w każdych warunkach :)

Trening poprowadzą tradycyjnie Michał i Marcin :)


Miejsce: Zielony mostek przy placu zabaw na Bolko
Data: 30.06.2017
Godzina: 18:30

Staramy się aby osoby, które mają słabszą formę lub dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem nie zostały same z tyłu grupy i czuły się komfortowo. Tempo dostosujemy też do nich bo wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo i komfort treningu.

Nie zapomnijcie wziąć ze sobą czegoś do picia :)


Serdecznie Zapraszamy!