Aktualności

Mamy przyjemność ogłosić, że wraz z organizatorami biegu mamy możliwość organizować dla Was cotygodniowe treningi trasą biegu.

Nowy tydzień rozpoczynamy od podsumowania Waszych osiągnięć z minionego weekendu  Chwalimy się bo jest czym 

Ostatni weekend był dla naszych wieczornych i pomarańczowych biegaczy bardzo owocny i aktywny  :) Startowaliśmy m.in. w Brzegu, Ozimku, Poznaniu a Michał Czupkiewicz nawet biegł gdzieś baaaardzo daleko w ... tzn w Goleszowie k. Ustronia. 

Ostatni weekend to dla wielu z nas zakończenie sezonu 2017. W ostatnią sobotę i niedzielę nasi Wieczorni Biegacze i Pomarańczowi Wojownicy uczestniczyli w kilku bardzo ciekawych biegach. Biegaliśmy z sukcesami w Paczkowie , Lewinie Brzeskim , Sieradzu w Rabce

Miniony weekend obfitował w liczne atrakcję biegowe. Na biegowej mapie Polski wiele się działo - zobaczcie jak sobie poradzili nasi pomarańczowo - wieczorni wojownicy 

Ostatni weekend września i jednocześnie pierwszy weekend października po raz kolejny był bardzo udany i aktywny dla naszych Wieczornych Biegaczy oraz naszych biegowych przyjaciół :)

Jedenaście osób, w tym aż 7 kobiet :) stawiło się na pierwszym jesiennym trening. 

Po tygodniowej przerwie spowodowanej urlopem prowadzącego powróciliśmy do tradycyjnych poniedziałkowych treningów "Rozbiegajmy Opole - Trening Rajsport Active".

Za nami kolejny aktywny weekend naszych Wieczornych Biegaczy.

Wczoraj po wakacyjnej przerwie wrócił do nas nasz ukochany trener Szymon i weryfikował postępy jakie poczyniliśmy pod okiem jego zastępcy Marcina. Było więc duużo ćwiczeń i dużo zabawy.

Pierwszy weekend września to dla większości naszych Wieczornych Biegaczy weekend życiówek.

Ostatni poniedziałkowy, wakacyjny trening biegowy przeszedł do historii. Żałujcie jeśli Was nie było bo działo się dzisiaj bardzo dużo. Nasza wieczorna grupa ostro poszalała na stadionie :) Tradycyjnie był czas na trening, wspólne zdjęcie, zabawę i rozmowy w miłym towarzystwie. 

W ostatni weekend sierpnia wielu naszych Wieczornych Biegaczy brało udział w zawodach sportowych. Było nas pełno w całej Polsce.Biegaliśmy od gór aż po morze :) 

Dzisiejszy trening należał do tych łatwiejszych :) Nasz zastępca trenera Szymona był dla nas łaskawy i nie zamęczył nas jak to ostatnio bywało :)

Jak dobrze wiecie my biegacze nie tylko biegamy ale również pomagamy. Myślę, że doskonale już wiecie czym jest Pomarańczowa Pomoc :)

Zebraliśmy się tu dzisiaj żeby pobiegać - i to duuużo pobiegać. W sumie nie ma się co dziwić w końcu to trening biegowy a nie kółko różańcowe.